dom weselny
restauracja
zespół
foto/video
suknie ślubne
moda dla panów
kościół
alkohole i napoje
hotel
dj
samochod
kwiaty
dekoracje
organizacja wesela
zaproszenia
makijaż
fryzjer
jubiler
cukiernia
Zastosuj
Anuluj
Wybierz powiaty.
Najpierw wybierz województwa, jakie chcesz przeszukać!
Wyszukaj firmy oferujące swoje usługi w wybranym przez Ciebie regionie.
Zastosuj
AnulujWskaż interesujący Cię termin w kalendarzu
Wyniki wyszukiwania uwzględnią takze
firmy, które nie prowadzą
własnego terminarza.
Usuń wybór terminu

Zastosuj
Anuluj
ilość wyników na stronie: 10 20 50, sortuj wg: miasto branże termin ocena
Artykuły portalu weselaopoczno.pl wyczyść kryteria
Koniec wolności!

    W życiu każdego prawdziwego faceta przychodzi czas… nie, nie na wzięcie ślubu a na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego dla swojego najlepszego kumpla, który to zdecydował się na ten straszny krok… Cóż, jeśli już nasz przyjaciel musi się już ożenić, to my musimy umilić mu ostatnie chwile w stanie wolnym i swobodnym. Obowiązek organizacji wieczora kawalerskiego spoczywa zazwyczaj na drużbie weselnym. Zróbmy to zatem jak najlepiej, tak aby wieczór kawalerski był niezapomnianym przeżyciem dla młodego i dla paczki naszych najlepszych przyjaciół.

  Wiele osób korzysta z usług specjalnych firm wyspecjalizowanych w organizacji takich imprez. Warto jednak sprawdzić co dokładnie taka firma nam oferuje i czy za takie same pieniądze (lub mniejsze) nie uda nam się we własnym zakresie zorganizować podobnych atrakcji. Wystarczy kilka telefonów i trochę czasu przy Internecie a będziemy już wiedzieli czy opłaca się planować taki wieczór własnymi siłami oraz czy podołamy z organizacją całości. Pamiętajmy również, że to co działo się na wspólnie spędzonym wieczorze kawalerskim jest tajemnicą, którą wszyscy uczestnicy mają obowiązek zabrać ze sobą do grobu…

   Jak wiadomo, impreza tego typu to same typowo „męskie” rozrywki. Pominiemy może jednak te atrakcje, w których jakieś miłe panie wiją się przed naszym  przyszłym Panem Młodym… Poniżej kilka naszych propozycji jak można ciekawie umilić sobie taki wieczór i jakie atrakcje można zorganizować.

Strzelnica

   Każdy facet lubi broń i z miła chęcią wyładuje swoje negatywne emocje faszerując tarcze kilkoma magazynkami ołowiu. Pamiętajmy że nasz Pan Młody może mieć tych negatywnych emocji w sobie sporo, dajmy mu odreagować i zabierzmy całą paczkę na strzelnicę. Adresy najbliższych strzelnic bez trudu znajdziemy w Internecie, warto zadzwonić wcześniej aby zaklepać interesujący nas termin. Koszt takiej rozrywki, w zależności od cen i od ilości strzałów jakie chcemy wykonać będzie wahać się w granicach 30-100 pln / osobę. Przy większych grupach warto pytać o zniżki.

Paintball / wojny laserowe

   Jeśli mamy w planach większą imprezę można rozpocząć ja od zabawy w terenie, poszukajmy najbliższego terenu gdzie można pobawić się w paintball. Jeśli nie mamy ochoty lub możliwości wziąć udziału w tradycyjnej rozgrywce paintball można poszukać miejsc w których oferowane są wojny laserowe. Rozgrywka jest zbliżona do tradycyjnej, z tymi różnicami że bawimy się w zamkniętych pomieszczeniach, strzelamy promieniami lasera, nie trzeba więc ani specjalnego ubioru ani ochraniaczy na twarz. Taka rozgrywka może być fajną alternatywą, jeśli nie chcemy ubrudzić się i ganiać po lasach a mimo to chcemy odreagować i dać upust naszym emocjom.

Quady / gokarty

   Idealna rozrywka dla osób lubiących prędkość i rywalizację. Podobnie jak paintball i wojny laserowe, mamy dwie alternatywy. Quady polecamy na imprezy w plenerze połączone z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek itd. Gokarty będą świetnym wstępem do wieczornego wypadu po barach i knajpach. Niezależnie co wybierzecie, zabawa na pewno będzie świetna. Adresy najbliższych firm quad1234oferujących tego typu rozrywkę na pewno znajdziemy w internecie lub wśród naszych znajomych. Ceny za taką rozrywkę będą wahać się w granicach 100-200 pln/os. Pamiętajmy, na takie imprezy wybieramy się jeszcze na trzeźwo!

Transport

    Wiadomo, że w trakcie wieczoru kawalerskiego będzie zapewne trzeba przemieścić się pomiędzy jedną rozrywką a drugą. Wiadomo też, że nikt z gości imprezy nie będzie chciał pełnić roli kierowcy. Warto więc wcześniej zadbać o transport, aby później nie stracić fortuny na taxi. Najprostszym sposobem jest znalezienie znajomych którzy zrobią to dla nas w ramach refundacji kosztów paliwa i paru złotych extra za fatygę. Można również wynająć mały bus (w zależności ilu przewidujemy gości). Jeśli jednak chcemy imprezować z klasą a planujemy w ciągu nocy zmieniać swoją lokalizację więcej razy należy zastanowić się nad wynajęciem limuzyny. W każdym większym i mniejszym mieście można bez problemu znaleźć firmę oferująca taki wynajem. A może przenieśc naszą imprezę do naszego środka transportu? W kilku największych miastach w Polsce działają firmy w których możemy wynająć „Bus party”, elegancji autobus w którego wnętrzu jest bar, loże, nagłośnienie i oświetlenie jakiego nie ma w niejednej Sali klubowej. A jeśli i tego nam mało, w Krakowie można wynająć „Tramwaj party”… Imprezujemy jeżdżąc tramwajem. Na pewno taka impreza zostanie długo w pamięci zarówno Młodego jak i innych gości imprezy.

Wieczorne atrakcje

   Większość imprez kawalerskich kończy się w jakimś barze lub klubie. Warto wcześniej zadzwonić do wybranego lokalu, zarezerwować stolik z odpowiednią dla wszystkich liczbą miejsc. Pamiętajmy, że w weekendy bary są oblegane, lepiej uniknąć nerwowego chodzenia od baru do baru w poszukiwaniu wolnego stolika. W większości przypadków rezerwacje są darmowe lub kwota jaką wpłacimy w formie zaliczki jest potem do wykorzystania „na barze”. Rozejrzyjmy się wcześniej i dobierzmy klub zgodnie z upodobaniami naszego przyszłego Młodego. Możemy też zacząć wieczór w jakimś spokojnym miejscu na smacznej kolacji a skończyć w innym lokalu gdzie będzie można potańczyć i luźniej spędzić resztę wieczoru.

  Wieczór kawalerski musi być niezapomniany, pamiętajmy że gościem wieczoru jest nasz Młody, zorganizujmy rozrywki zgodnie z jego gustem i upodobaniami. Warto jednak nie przeholować, tak aby nasz wieczór nie przypominał znanej z ekranów kinowych komedii Kac Vegas… Choć z drugiej strony, chłopaki bawili się przednio...

Opoczno, Drzewica, wieczór kawalerski, wieczór paniejski, pan młody, para młoda, drużba, druhna, impreza, obrączki, ślub, wesele, dom weselny, sala weselna, fotograf weselny, zdjecia na ślub, ciąża, impreza


Polecamy także:
Logowanie
Wpisz hasło, które otrzymałeś od Pary Młodej:Jeśli posiadasz konto w naszym serwisie - zaloguj się:

Login:
Hasło:
©2011-2019 ZapraszamNaWesele.pl