dom weselny
restauracja
zespół
foto/video
suknie ślubne
moda dla panów
kościół
alkohole i napoje
hotel
dj
samochod
kwiaty
dekoracje
organizacja wesela
zaproszenia
makijaż
fryzjer
jubiler
cukiernia
Zastosuj
Anuluj
Wybierz powiaty.
Najpierw wybierz województwa, jakie chcesz przeszukać!
Wyszukaj firmy oferujące swoje usługi w wybranym przez Ciebie regionie.
Zastosuj
AnulujWskaż interesujący Cię termin w kalendarzu
Wyniki wyszukiwania uwzględnią takze
firmy, które nie prowadzą
własnego terminarza.
Usuń wybór terminu

Zastosuj
Anuluj
ilość wyników na stronie: 10 20 50, sortuj wg: miasto branże termin ocena
Artykuły portalu weselaopoczno.pl wyczyść kryteria
Obrączki

   Wiadomo doskonale, że przed weselem Państwo Młodzi są szalenie zabiegani. Załatwiają salę, kupują wiele potrzebnych na ten dzień dodatków, Pani Młoda kupuje suknię, jej wybranek garnitur, oboje dwoją się i troją, aby tego dnia wszystko było idealne.  

   Państwo Młodzi muszą pamiętać o wielu rzeczach, z czego jedną z najbardziej angażujących czynności jest zakup stroju do ślubu. Szczególnie u Panny Młodej, która szuka jedynej i wyjątkowej sukni. I zapewne taką znajdzie… Założy ją w tym wielkim dniu i będzie wyglądać pięknie. A potem ją zdejmie… Pamiętajmy o jednej rzeczy którą kupujemy do ślubu, a której nie zdejmiemy następnego dnia - o obrączkach.

Poważna decyzja - jaka obrączka?

   Skoro jednak tyle czasu Państwo Młodzi poświęcają na wybór stroju i innych dodatków do ślubu to powinni też przeznaczyć także “trochę” czasu na wybór obrączek, w końcu będą je nosić całe życie, a więc o wiele, wiele dłużej, aniżeli suknię ślubną czy garnitur proponujemy zrobić dobre rozeznanie w ofercie wielu zakładów jubilerskich.

   Dziś dobre rozeznanie w ofertach firm jubilerskich można zrobić nie wychodząc z domu, dlatego proponujemy poświęcić jeden wieczór na przeglądnięcie ofert w Internecie - to znacznie ułatwi i przyspieszy późniejszy zakup. Oczywiście sam zakup musi już odbyć się „na żywo”. Zdecydowanie odradzamy zakup biżuterii ślubnej przez internet.  Zapoznanie się z rynkiem, przejrzenie ciekawych wzorów, cen, wstępne opatrzenie się i ukierunkowanie na to co chcemy – to czynności które można wykonać przez internet. Sama decyzja o zakupie musi być poprzedzona przymiarką i oceną już na własne oczy, czy dana obrączka na pewno nam się podoba. Pamiętajmy – chcemy mieć tą obrączkę przez całe życie. Z pewnością po oglądnięciu kilku par obrączek w internecie będzie się już miało swój typ, którego można będzie szukać w okolicznych firmach jubilerskich.

Warto pytać…

   Warto również pytać swoich znajomych, którzy mają ślub za sobą. Dzięki wiadomościom z pierwszej ręki można dowiedzieć się jaki salon jubilerski polecają, jak zakupiona biżuteria się nosi,  czy mieli jakiś kłopot przy ewentualnym dokonywaniu reklamacji. Niektóre - znane z reklam telewizyjnych salony, nie respektują reklamacji klientów, a te mniej znane, chętnej dokonują naprawy usterek, wychodząc z założenia, że dla nich liczy się zadowolenie klienta.

Ceny obrączek

  Przeglądając oferty internetowe należy również zapoznać się z cenami poszczególnych modeli, gdyż firmy zamieszczają je wraz w ofertach swoich sklepów internetowych.  Rozeznanie znacznie ułatwi podjęcie decyzji. Doradzamy jednak zbytnio nie oszczędzać biorąc pod uwagę to, że jest to biżuteria na całe życie (przynajmniej z takim założeniem bierzemy ślub).

Należy pamiętać, że na nasze obrączki będzie się patrzeć każdego dnia, dlatego muszą się nam one podobać i nie powinniśmy kupować tych, które są najtańsze, tylko te, które się nam podobają- choć nie musi wcale to oznaczać, że te za 500 zł nie są brzydsze od tych za 1500zł.- to Wam się one mają podobać, nie innym.

 

Opoczno, Drzewica, obrączki, jubiler, zaręczyny, pierścionek, portal ślubny, strona ślubna, zaproszenia ślubne, zwyczaje, oczepiny, konkursy weselne, komis ślubny, welon, porady ślubne, fotograf, ślub kościelny, ślub konkordatowu, ślub cywilny, dom weselny, sala na wesele, fotograf na wesele, zdjęcia na ślub, auto do ślubu, obrączki, bukiet ślubny, suknia ślubna, zespół na wesele, tort, kościół, para młoda, zaręczyny


Polecamy także:
Logowanie
Wpisz hasło, które otrzymałeś od Pary Młodej:Jeśli posiadasz konto w naszym serwisie - zaloguj się:

Login:
Hasło:
©2011-2019 ZapraszamNaWesele.pl