dom weselny
restauracja
zespół
foto/video
suknie ślubne
moda dla panów
kościół
alkohole i napoje
hotel
dj
samochod
kwiaty
dekoracje
organizacja wesela
zaproszenia
makijaż
fryzjer
jubiler
cukiernia
Zastosuj
Anuluj
Wybierz powiaty.
Najpierw wybierz województwa, jakie chcesz przeszukać!
Wyszukaj firmy oferujące swoje usługi w wybranym przez Ciebie regionie.
Zastosuj
AnulujWskaż interesujący Cię termin w kalendarzu
Wyniki wyszukiwania uwzględnią takze
firmy, które nie prowadzą
własnego terminarza.
Usuń wybór terminu

Zastosuj
Anuluj
ilość wyników na stronie: 10 20 50, sortuj wg: miasto branże termin ocena
weselaopoczno.pl - dodatkowe informacje wyczyść kryteria

Polityka Prywatności Portalu

Informacje ogólne

   Portal „www.zapraszamnawesele.pl” wraz z portalami o adresach lokalnych stanowi jedną całość. Regulacje w zakresie regulaminu oraz polityki prywatności są takie same na wszystkich stronach połączonych w grupie www.zapraszamnawesele.pl. Grupa (zwana dalej Portal) „www.zapraszamnawesele.pl” została stworzona z myślą o otwartym dostępie do prezentowanych informacji. W związku z tym Portal oferuje możliwość publikowania, udostępniania oraz rozpowszechniania informacji zamieszczanych przez jego Użytkowników. Publikowane dane mogą być indeksowane przez wyszukiwarki internetowe.  Portal przykłada szczególną uwagę do kwestii prywatności Użytkowników. Zasady udostępniania i ochrony informacji są udostępnione wszystkim podmiotom zainteresowanym. Administracja Portalu dba o bezpieczeństwo powierzanych danych, które są chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.

Zasady ujawniania danych

   Informacje zawarte w logach systemowych Portalu mogą zawierać różne dane, w tym  adresy IP. Powyższe dane mogą zostać udostępnione upoważnionym podmiotom na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Portal udostępni wszystkie wymagane dane w szczególności w sytuacjach takich jak nakaz sądu, współpraca przy śledztwie dotyczącym domniemanego łamania prawa bez otrzymania nakazu sądu czy jakiegokolwiek wymagania prawnego, konieczność zidentyfikowana kogoś,  kto może naruszać prawa innych osób lub prawo w ogóle  lub przypadku, gdy konieczna jest ochrona praw Portalu.

   Portal www.zapraszamnawesele.pl wykorzystuje pliki cookies, które identyfikują użytkownika w sposób potrzebny do umożliwienia niektórych operacji związanych z prawidłowym działaniem Portalu. Warunkiem działania Portalu jest akceptacja obsługi plików cookies przez przeglądarkę Użytkownika.

Obsługa danych osobowych

   Portal administruje danymi osobowymi Użytkowników. Administracja i przetwarzanie danych osobowych odbywa się przede wszystkim w zakresie niezbędnym do zarządzania kontami użytkowników oraz w zakresie potrzebnym do właściwej realizacji usług świadczonych droga elektroniczną. W przypadku wyrażenia zgody przez Użytkownika możliwe jest przetwarzanie jego danych w zakresie szerszym niż wymieniony.

   Użytkownik rejestrując się na łamach Portalu wyraża zgodę do świadczenia usług elektronicznych w tym w szczególności do przesyłania wiadomości mailowych mających charakter 1) administracyjny,  2) informacyjno - handlowy. Portal oświadcza, iż podawane adresy mailowe i inne szczegółowe dane osobowe nie będą udostępniane osobom lub podmiotom trzecim. Wszelka korespondencja mailowa o charakterze informacyjno - handlowym będzie przesyłana wyłącznie za pośrednictwem Portalu, niezależnie od tego czy jej nadawcą będzie Portal czy inne podmioty. Użytkownik ma prawo niewyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych korzystając z odpowiedniej opcji w Panelu Użytkownika. Niewyrażenie zgody na przesyłanie wiadomości o charakterze administracyjnym może być równoznaczne z uniemożliwieniem korzystania niektórych części i funkcji Portalu wymagających korespondencji tego typu.

   Portal gromadzi i przetwarza ogólne dane zbiorcze, demograficzne i statystyczne Użytkowników. Dane te mogą zostać ujawniane oraz przetwarzane w sposób dowolny przez Administrację Portalu. Wykorzystywane w ten sposób dane w żaden sposób nie umożliwiają identyfikacji poszczególnych Użytkowników.
  Portal nie ponosi odpowiedzialności za dane osobowe ujawnione przez Użytkowników w ogólnie dostępnych modułach serwisu (takich jak forum, komentarze itp.).
  Portal oświadcza, iż wszystkie zebrane dane osobowe Użytkowników są przetwarzane zgodnie z wymogami prawa polskiego.

Dane ujawniane na stronie ślubnej Użytkownika

   Użytkownik zakładając stronę ślubną zgadza się na ujawnienie danych tam zawartych. Użytkownik poprzez zamieszczenie wybranych informacji sam decyduje jakie dane uważa za stosowne i jakie dane decyduje się ujawnić. Część danych zawartych na stronie ślubnej będzie wyświetlana opcjonalnie użytkownikom o zwiększonym poziomie dostępu. Zwiększenie poziomu dostępu odbywa się za pomocą ujawnienia przez  Użytkownika zakładającego stronę ślubną odpowiednich danych dostępowych. Użytkownik sam decyduje komu udostępnia dane dostępowe. Użytkownik ma możliwość udostępnienia między innymi takich danych jak data ślubu, miejsce i czas uroczystości weselnej, lista gości, lista prezentów jakie chce otrzymać. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dane jakie zostaną w tym miejscu udostępnione.

Przekierowania do obcych stron internetowych

   Portal nie odpowiada za politykę ochrony prywatności oraz regulamin serwisów, do których przekierowują linki zamieszczane na stronach www.zapraszamnawesele.pl. Zamieszczenie przekierowania jest równoznaczne z poniesieniem pełnej odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie, do której prowadzi zamieszczone hiperłącze przez osobę która takie przekserowanie zamieściła, lub zleciła zamieścić Administracji Portalu.

Zmiany w polityce ochrony prywatności

   Możliwe są zmiany w polityce ochrony prywatności Portalu. Zmiany takie będą spowodowane przede wszystkim zmianami obowiązujących regulacji prawnych, dbałością o prawidłowe funkcjonowanie Portalu oraz troską o ochronę interesu Użytkowników. O wszelkich zmianach poinformujemy Użytkowników serwisu na stronach www.zapraszamnawesele.pl lub za pośrednictwem informacji mailowych.

Kontakt

   W przypadku pytań dotyczących polityki prywatności Portalu proszę kierować je na adres mailowy info@zapraszamnawesele.pl

 

     komis        porady        forum        zaproszenia        strony www        lokalne firmy ślubne


 

©2011-2019 ZapraszamNaWesele.pl